Co się wydarzyło “Między łóżkami” ?

image_print

W zeszłym tygodniu miałam co miesięczne wyjście do teatru. Zgodnie z moim postanowieniem, chwila relaksu i kultury dla Matki 😉

„Między łóżkami” to komedia kanadyjskiego dramatopisarza Norma Fostera. Jest on autorem ponad czterdziestu sztuk, które są wystawiane na deskach teatrów całego świata.

Akcja

sztuki „Między łóżkami” dzieje się w małym prowincjonalnym miasteczku w Kanadzie. Poznajemy historię 15 bohaterów których losy umiejętnie się przeplatają w 6 różnych epizodach. Dostarczając nam dużo zabawnych i wzruszających chwil. W pierwszej scenie ukazuje nam się para 50-latków, która przyszła do radia z zamiarem uprawiania seksu podczas audycji radiowej. Brzmi niewiarygodnie ? A jednak hihi. W kolejnych epizodach poznajemy parę włamywaczy, zawodowca i amatora – który okazuję się być ? Księgowym – jakież to przewrotne. Starzejącego się gwiazdora rocka Tommy Quicka, który na każdym koncercie podpala swojego basistę. Jego nastoletnią fankę pragnąca przeżyć z nim szybki niezobowiązujący seks. Szefa klubu go-go, który próbuję zwolnić nieudolną striptizerkę, która ma duże problemy z błędnikiem, taksówkarkę która nie ma za grosz orientacji w terenie. Centrum akcji to łóżko, wszystkie sceny odbywają się na nim lub koło niego.

Aktorzy

Spektakl trwa dwie godziny, jest to czas spędzony w towarzystwie wyśmienitych aktorów komediowych :

  • Joanny Kurowskiej,
  • Katarzyny Ankudowicz,
  • Artura Baarcisia,
  • Radosława Pazury
  • Lesław Żurka.

W tłumaczeniu Mirosława Połatyńskiego i reżyserii Artura Barcisia.

Warsztat komediowy Joanny Kurowskiej i Artura Barcisia na najwyższym poziomie, Bawią publiczność do łez 🙂

Między łóżkami

Polecam 🙂